O Nas

Capital Search Sp. z o.o. to profesjonalna, niezależna firma doradztwa finansowego która działając na rynku od 2013 roku jest dedykowana przede wszystkim małym i średnim przedsiębiorstwom.

Inspiracją do powstania naszego przedsięwzięcia był fakt, iż małe i średnie firmy, nie posiadają doświadczenia w poszukiwaniu finansowania, przez co proces ten zajmuje im dużo czasu. Oferta kredytowa z sektora MŚP jest bardzo bogata, dlatego firmy mają problem z doborem optymalnych rozwiązań finansowych. Nasza firma na bieżąco monitoruje rynek dzięki temu oferta kredytowa jest stale aktualizowana dla sektora MŚP. Zdajemy sobie świetnie sprawę, że szybkość i skuteczność pozyskania finansowania jest kluczowym elementem w działalności Firmy. Znajomość procesów kredytowych i polityki bankowej pozwala Naszemu zespołowi skutecznie, sprawnie i szybko pomagać Przedsiębiorcom bez angażowania ich cennego czasu. Staramy się znaleźć wyjście z każdej sytuacji.

Firma Capital Search została założona przez byłych pracowników bankowych z kilkuletnim doświadczeniem na stanowiskach menedżerskich. Naszą ambicją jest stworzenie ogólnopolskiej firmy, która swoim doświadczeniem i wiedzą będzie pomagać przedsiębiorcom w niełatwym świecie finansów. Ponieważ trudno wyobrazić sobie dzisiaj rozwój firmy bez zewnętrznego finansowania, nasza rola jest szczególnie ważna. Będąc świadomymi jak wiele utrudnień, barier urzędniczych, finansowych stoi przed małymi firmami chcemy być pomostem łączącym banki oraz firmy sektora MSP, których rola w rozwoju gospodarczym Polski jest niezmiernie ważna.

Adres:

Ul. Potrzebna 9/16

02-448 Warszawa

E-mail:

biuro@capitalsearch.pl

Dane rejestrowe:

Capital Search Sp. z o. o.

KRS: 0000451907

REGON: 146552090

NIP: 7010371291

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2018